Cenník domov a bytov

CENY BYTOV už od 99.900 EUR
CENY DOMOV už od 149.000 EUR

Partnerom projektu je spoločnosť Hypomaklér s.r.o., Trnavská cesta 74 A, 821 02 Bratislava - jednoducho vás prevedie celým procesom získania hypotéky od správneho napísania žiadosti, až po načerpanie úveru. Kontakt na nášho hypotekárneho špecialistu: +421 918 787 291.

Radové domy ako aj byty budú vyhotovené do štádia holodom/holobyt za cenu uvedenú v cenníku.

K bytu je povinnosť zakúpenia jedného parkovacieho miesta v cene 3.000,- EUR, možnosť dokúpiť druhé parkovacie miesto po dohode. Rodinné domy majú v cene zahrnuté dve parkovacie miesta.

V prípade želania je možné vyhotoviť dom/byt do štádia ŠTANDARD, teda vo vybavení s plávajúcou laminátovou podlahou, interiérovými dverami so zárubňami, dlažbou, obkladmi, sanitou a batériami v kúpeľniach a WC, kedy sa cena za štandard pri domoch navýši o sumu 8.000,- EUR a pri bytoch o sumu 4.000,- EUR.

Označenie Podlažie Počet izieb Úžitková plocha m2 Záhrada m2 Balkón m2 Cena holodom/holobyt s DPH * Stav

* k bytu povinnosť zakúpenia jedného parkovacieho miesta v sume 3.000,- EUR, k domu dve parkovacie miesta v cene

Je to jednoduché!

Projekt pozostáva z 29 rodinných domov a 12 bytov. Lokalita ponúka rekreáciu v prírode spojenú s výbornou dostupnosťou okresného mesta Pezinok.
  • Výber bytu
  • Rezervácia
  • Zmluva
Rezervácia

Pozrite si
našu galériu

Projekt pozostáva z 29 rodinných domov a 12 bytov. Lokalita ponúka rekreáciu v prírode spojenú s výbornou dostupnosťou okresného mesta Pezinok.
Zobraziť celú galériu