Cenník domov a bytov

TAKMER VYPREDANÉ - VYUŽITE POSLEDNÚ MOŽNOSŤ!

RODINNÉ DOMY VYPREDANÉ!
BYTY „Gallery“ VYPREDANÉ!
POSLEDNÝ byt „Garden“ so záhradkou 39 m2 za cenu 154.900,- EUR v štandarde s parkovaním


Partnerom projektu je spoločnosť Hypomaklér s.r.o., Trnavská cesta 74 A, 821 02 Bratislava - jednoducho vás prevedie celým procesom získania hypotéky od správneho napísania žiadosti, až po načerpanie úveru. Kontakt na nášho hypotekárneho špecialistu: +421 907 828 747.

Radové rodinné domy sú vyhotovené do štádia holodom za cenu uvedenú v cenníku. Možnosť dokúpenia štandardu za cenu 15.000,- EUR (vo vybavení s plávajúcou laminátovou podlahou, interiérovými dverami so zárubňami, dlažbou, obkladmi, sanitou a batériami v kúpeľniach a WC). Rodinné domy majú dve parkovacie miesta zahrnuté v cene domu.

Byty sú vyhotovené v štandarde za cenu uvedenú v cenníku. K bytu je povinnosť zakúpenia dvoch parkovacích miest v súhrnnej cene 5.000,- eur.Označenie Podlažie Počet izieb Úžitková plocha m2 Záhrada m2 Balkón m2 Cena holodom/holobyt s DPH * Stav

* ku každému bytu povinnosť zakúpenia dvoch parkovacích miest v súhrnnej cene 5.000,- EUR

Je to jednoduché!

Projekt pozostáva z 29 rodinných domov a 12 bytov. Lokalita ponúka rekreáciu v prírode spojenú s výbornou dostupnosťou okresného mesta Pezinok.
  • Výber bytu
  • Rezervácia
  • Zmluva
Rezervácia

Pozrite si
našu galériu

Projekt pozostáva z 29 rodinných domov a 12 bytov. Lokalita ponúka rekreáciu v prírode spojenú s výbornou dostupnosťou okresného mesta Pezinok.
Zobraziť celú galériu