Výnimočný projekt výstavby radových domov a bytov

Predstavovaný projekt predstavuje zámer realizácie radovej výstavby 29 domov a dvoch bytových domov po 6 bytových jednotiek v obci Vinosady, časti Bolešky, na rozlohe 8047 m² s vybudovanou infraštruktúrou sietí, osvetlenia a príjazdových komunikácií.

Celková výmera plochy v rámci projektu je približne 8047 m². Všetky pozemky sú vo vlastníctve spoločnosti Bolešky, s.r.o., na liste vlastníctva č. 1046. Lokalita je umiestnená v severovýchodnej časti obce na spojnici miest Modra a Pezinok.

Na každom pozemku sú projektované pred domom spevnené plochy určené na parkovacie státia pre dve autá, vstupný chodník a plochu pre odpadové hospodárstvo.

Radové domy budú vyhotovené do štádia holodom, byty do štádia štandard. V prípade požiadavky klienta dokončiť aj rodinný dom do štandardu bude cena alikvótne upravená o sumu prislúchajúcu výške ceny za zhotovenie štandardu, pričom klient bude mať na výber z ponúknutých možností prevedenia.

Radové domy ako aj byty budú pri odovzdávaní napojené na všetky inžinierske siete, tzn. elektrinu, kanalizáciu a vodovod. Zároveň každý dom a byt bude mať vybudované pripojenie na optický kábel.

Radové domy

Výmera interiéru 4 – izbových radových domov je 80,3 m². Každý dom má na 1.NP kuchyňu, dennú obytnú časť s jedálňou a WC a technickú miestnosť a na 2.NP tri izby a kúpeľňu. Každý dom disponuje záhradou s výmerou v rozpätí od 21 m² po 140 m². Vykurovanie je riešené elektrickým podlahovým kúrením.
Pozemok bude oplotený pogumovaným pletivovým plotom (zo strany záhrady), parkovacie miesta pred domom budú vyložené zatrávňovacími tvárnicami a prístupový chodník k domu bude tvoriť zámková dlažba. Pozemok za domom (záhrada) bude upravený/vyplanírovaný do roviny, terasu si klient rieši individuálne.

Byty

Výmery interiérov 2-izbových bytov sú v rozmedzí 47,29 m² až 48,88 m². Každý byt pozostáva z kuchyne spojenej s dennou obytnou časťou, spálne, kúpeľne a chodby. Byty na 1. NP majú k dispozícii malý sklad s výmerou cca 1,6 m2 a priľahlú záhradu s výmerou cca 105 m² (koncové byty) alebo 38 m² (stredové byty). Byty na 2.NP sú podkrovné so šikmým stropom, úložným priestorom nad spáľňou a majú k dispozícii balkóny s veľkosťou 5,7 m². Vykurovanie je takisto riešené elektrickým podlahovým kúrením.
Pozemok prislúchajúci k spodnému bytu bude oplotený pogumovaným pletivovým plotom (zo strany záhrady), parkovacie miesta, určené na predaj k bytom, budú vyložené zatrávňovacími tvárnicami a prístupový chodník  bude tvoriť zámková dlažba. Pozemok prislúchajúci k spodnému bytu (záhrada) bude upravený/vyplanírovaný do roviny, terasu si klient rieši individuálne. 

Etapy realizácie projektu

Realizácia projektu bola zahájená v 4/2020, právoplatná koladuácia domov a bytov ukončená v 6/2023.

Pozrite si
našu galériu

Projekt pozostáva z 29 rodinných domov a 12 bytov. Lokalita ponúka rekreáciu v prírode spojenú s výbornou dostupnosťou okresného mesta Pezinok.
Zobraziť celú galériu